„ A csoda kapujában volt a Nyíregyháza”, „ A 85. percig tartott a Szpari csoda”, „Hősi halált hal a Nyíregyháza”. Ilyen, és ehhez hasonló címmel jelentek meg tudósítások a Nyíregyháza Spartacus-Ferencváros MOL Magyar Kupa mérkőzésről. Közel állt a Szpari ahhoz, hogy bejusson a döntőbe. A játékosok és a szurkolók is mindent megtettek a sikerért.

- Nagyon köszönöm a közönségnek, a szurkolóknak, hogy ilyen fantasztikus hangulatot varázsoltak, és hogy ilyen sokan buzdítottak bennünket. Köszönöm a játékosoknak és a stábtagoknak a teljesítményt, nagyon büszke vagyok rájuk, fantasztikus volt látni a csapatot. Engem az ilyen meccsek éltetnek! Sajnálom, hogy nem tudtunk még nagyobb csodát tenni, kevés hiányzott, annak viszont örülök, hogy sokan a Szpari mellé álltak, mi pedig ezt jó focival háláltuk meg. Köszönöm mindenkinek – mondta Révész Bálint, a Nyíregyháza Spartacus tulajdonosa.