Jogi nyilatkozat

Weboldalunk látogatója elfogadja az alábbi feltételeket:

- Cégünk igyekszik mindig hiteles és naprakész információkat szolgáltatni kedvenc csapatunkról, de ezen tájékoztatásból származó esetleges károkért felelősséget nem vállalunk.

- a www.nyiregyhazaspartacus.hu weboldalon található tartalmak a Nyíregyháza Spartacus Football Club Kft. Kizárólagos szellemi tulajdonát képezik.

- a Nyíregyháza Spartacus Football Club Kft. Magának tartja fenn az összes jogot, mely a weboldal bármely részének másolására, terjesztésére vonatkozik, történjen eme cselekmény bármely technikával is.

- a Nyíregyháza Spartacus Football Club Kft. előzetes írásos hozzájárulása szükséges az oldal egészének vagy egyes részeinek (szöveg, grafika, fotó stb.) feldolgozására esetleg értékesítésére vonatkozóan.

- a nem engedélyezett, tehát jogosulatlan felhasználás büntető- és polgári jogi következményeket vonhat maga után. Cégünk követelheti a jogsértő magatartás azonnali abbahagyását és keletkezett kárának megtérítését.